Soutěžní posádky - Rallye Ostrov

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Soutěžní posádky

Rallye Ostrov > Rallye Ostrov 2019
 

Základna

Záchranář/ka

Řidič/ka

Bílina

Není postavena posádka

Česká Kamenice

Eva Mansfeldová

Martin Čupka

Děčín

Vít Štrougal

Martin Gottfried

Chomutov

Míroslav Mojzes

Václav Freisinger

Jirkov

Není postavena posádka

Kadaň

Kamila Janatová

Jiří Kubíček

Klíny

Není postavena posádka

Litoměřice

Andrea Palková

Miroslav Wundravitz

Litvínov

Helena Mooz

Jiří Mooz

Louny

Jiří Canini

Jaroslav Hajm

Lovosice

Michaela Fibigrová

Václav Vaněk

Most

Není postavena posádka

Podbořany

Zuzana Katuščáková

Petr Kolminovský

Roudnice nad Labem

JItka Hamplová

Zdeněk Řezáč

Rumburk

Jana Hozáková

Petr Pleskot

Teplice

Vladimír Stěpin

Josef Mach

Ústí nad Labem

Jakub Kranich

Rudolf Šikl

Úštěk

Není postavena posádka

Vejprty

Alena Krippolová

Jiří Šlajs

Velký Šenov

Není postavena posádka

Žatec

Viktorie Zusková

Miroslav Nečina

SZŠ a VZŠ Ústí nad Labem

Andrea Luxová

Kristýna Hrnčířová

Posádka SRN - DRK Dippoldiswalde

Jan Jeron

David Mey

Posádka SRN - DRK Pirna

Enrico Jacob

Lion Wolter

Posádka SRN - DRK Sebnitz

Christoph Weber

Thomas Ringel

Posádka SRN - DRK Annaberg-Bucholz

Felix Ullmann

Max Bärthel

Posádka SRN - DRK Pirna

Kitzmann Kevin

Moritz Luft

Pořadí posádek dle losu

Číslo

Základna

KÓD

Záchranář/ka

Řidič/ka

1

 DRK Sebnitz

KDP

 Weber Christoph

 Ringel Thomas

2

 DRK Annaberg - Bucholz

PRE

 Ullmann Felix

 Bärthel Max

3

 DRK Dippoldiswalde

VZA

 Jeron Jan

 Mey DAvid

4

 DRK Pirna

GHI

 Kitzmann Kevin

 Luft Moritz

5

 DRK Pirna

FLN

 Jacob Enrico

 Wolter Lion

6

 Vejprty

TVU

 Krippelová Alena

 Šlajs Jiří

7

 Litoměřice

PXA

 Palková Andrea

 Wundravitz Miroslav

8

 Podbořany

NWE

 Katuščáková Zuzana

 Kolminovský Petr

9

 Česká Kamenice

VSF

 Mansfeldová Eva

 Čupka Martin

10

 SZŠ a VOŠ

KIM

 Luxová Andrea

 Hrnčířová Kristýna

11

 Roudnice nad Labem

MQC

 Hamplová Jitka

 Řezáč Zdeněk

12

 Litvínov

LZY

 Mooz Helena

 Mooz Jiří

13

 Žatec

OTR

 Zusková Viktorie

 Nečina Miroslav

14

 Chomutov

BIF

 Mojzes Miroslav

 Freisinger Václav

15

 Děčín

EWQ

 Štrougal Vít

 Gottfried Martin

16

 Kadaň

JPL

 Janatová Kamila

 Kubíček Jiří

17

 Rumburk

XWQ

 Hozáková Jana

 Pleskot Petr

18

 Teplice

AQD

 Stěpin Vladimír

 Mach Josef

19

 Lovosice

PBZ

 Fibigrová Michaela

 Vaněk Václav

20

 Ústí nad Labem

ILR

 Kranich Jakub

 Šikl Rudolf

21

 Louny

DXR

 Canini Jiří

 Hajm Jaroslav

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky