Soutěžní posádky - Rallye Ostrov

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Soutěžní posádky

Rallye Ostrov > Rallye Ostrov 2018
 

Základna

Záchranář/ka

Řidič/ka

Bílina

Není postavena posádka

Česká Kamenice

Mansfeldová Eva

Čupka Martin

Děčín

Štrougal Vít

Němec Kristián

Chomutov

Havlíková Renata

Stránský Pavel

Jirkov

Drahotová Michaela

Sidor Miroslav

Kadaň

Kešnerová Šárka

Blažek Jaroslav

Klíny

Není postavena posádka

Litoměřice

Nováková Marcela

Wundrawitz Miroslav

Litvínov

Bubeníček Lukáš

Kovalík Ludvík

Louny

Burianová Dominika

Macke Lukáš

Lovosice

Šulcová Šárka

Dianiška Pavel

Most

Tomášková Klára

Patera Jan

Podbořany

Není postavena posádka

Roudnice nad Labem

Hrubešová Šárka

Řezáč Zdeněk

Rumburk

Nedvídková Pavla

Stütz Marcel

Teplice

Ducháček Milan

Fišer Jakub

Ústí nad Labem

Mandičák David

Tomev Daniel

Úštěk

Není postavena posádka

Vejprty

Scheithauerová Michaela

Šlajs Jiří

Velký Šenov

Není postavena posádka

Žatec

Mach Jan

Nečina Miroslav

SZŠ a VZŠ Ústí nad Labem

Hieu Le Trung - Honza

Křivánek Marek

Posádka SRN - DRK Dippoldiswalde

Voigt Michael

Obermait Swen

Posádka SRN - DRK Dippoldiswalde

Rauthe Martin

Bauersachs Maik

Posádka SRN - DRK Sebnitz

Weber Christoph

Ringel Thomas

Posádka SRN - DRK Pirna

Voigt Josephine

Spona René

Posádka SRN - DRK BWK

Schreier Rico

Franke Robert

Pořadí posádek dle losu

Číslo

Základna

Záchranář/ka

Řidič/ka

1

DRK Pirna

Voigt Josephine

Spona René

2

DRK Sebnitz

Weber Christoph

Ringel Thomas

3

DRK Dippoldiswalde 1

Rauthe Martin

Bauerhans Maik

4

DRK Dippoldiswalde 2

Voigt Michael

Obermeit Swen

5

DRK BWK

Schreier Rico

Franke Robert

6

Litoměřice

Nováková Marcela

Wundrawitz Miroslav

7

Most

Tomášková Klára

Patera Jan

8

Litvínov

Bubeníček Lukáš

Kovalík Ludvík

9

Jirkov

Drahotová Michaela

Sidor Miroslav

10

Žatec

Mach Jan

Nečina Miroslav

11

Rumburk

Nedvídková Pavla

Stütz Marcel

12

Teplice

Ducháček Milan

Fišer Jakub

13

Chomutov

Havlíková Renata

Stranský Pavel

14

Louny

Burianová Dominika

Macke Lukáš

15

Česká Kamenice

Mansfeldová Eva

Čupka Martin

16

Vejprty

Scheithauerová Michaela

Šlajs Jiří

17

Roudnice nad Labem

Hrubešová Šárka

Řezáč Zdeněk

18

Děčín

Štrougal Vít

Němec Kristián

19

Kadaň

Kešnerová Šárka

Blažek Jaroslav

20

Lovosice

Šulcová Šárka

Dianiška Pavel

21

SZŠ a VZŠ

Le Trung Hieu

Křivánek Marek

22

Ústí nad Labem

Mandičák David

Tomev Daniel

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky