Soutěžní posádky - Rallye Ostrov

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Soutěžní posádky

Rallye Ostrov > Rallye Ostrov 2017
 

Základna

Záchranář/ka

Řidič/ka

Bílina

Morávková Petra

Písecký Daniel

Česká Kamenice

Kalvodová Lenka

Štverák Vlastimil

Děčín

Štrougal Vít

Radoměrský Pavel

Chomutov

Prátová Věra

Kosnar Stanislav

Jirkov

Není postavena posádka

Kadaň 1

Melicharová Monika

Kubíček Jiří

Kadaň 2

Sochová Kamila

Šefara Miroslav

Klíny

Není postavena posádka

Litoměřice

Nováková Marcela

Wundrawitz Miroslav

Litvínov

Bubeníček Lukáš

Šikl Rudolf

Louny

Pidrman Pavel

Pém Pavel

Lovosice

Šulcová Šárka

Dianiška Pavel

Most

Grygar Jan

Černý Přemysl

Podbořany

Není postavena posádka

Roudnice nad Labem

Tylová Lenka

Řezáč Zdeněk

Rumburk

Škovránek Tomáš

Jánský Jindřich

Teplice

Kuklová Lucie

Danč Marek

Ústí nad Labem

Nikodým Martin

Nechuta Radek

Úštěk

Není postavena posádka

Vejprty

Není postavena posádka

Velký Šenov

Není postavena posádka

Žatec

Mach Jan

Nečina Miroslav

SZŠ a VZŠ Ústí nad Labem

Schallerová Eva

Jaroš Vojtěch

Posádka SRN - DRK Dippoldiswalde

Horres Rene

Becker Maik

Posádka SRN - DRK Dippoldiswalde

Šupej Tomáš

Pretzsch Franz

Posádka SRN - DRK Sebnitz

Hirsch Eike

Schiffner Knut-Helge

Posádka SRN - DRK Pirna

Handke Christian

Schmidt Florian

Posádka SRN - DRK Pirna

Möckel Stefanie

Klahre Anne Katrin

Pořadí posádek dle losu

Číslo

Základna

Záchranář/ka

Řidič/ka

1

Bílina

Morávková

Písecký

2

Chomutov

Prátová

Kosnar

3

Ústí nad Labem

Nikodým

Nechuta

4

DRK Pirna

Möckel

Klahre

5

Děčín

Štrougal

Radoměrský

6

Kadaň 1

Melicharová

Kubíček

7

Litvínov

Johanová

Bubeníček

8

Most

Grygar

Černý

9

DRK Dippoldiswalde 2

Šupej

Pretzsch

10

Rumburk

Škovránek

Zeman

11

Česká Kamenice

Kalvodová

Štverák

12

Žatec

Mach

Nečina

13

SZŠ a VZŠ

Schallerová

Jaroš

14

DRK Pirna 1

Handke

Schmidt

15

Roudnice nad Labem

Tylová

Řezáč

16

Kadaň 2

Sochová

Šefara

17

DRK Sebnitz

Hirsch

Schiffner

18

Teplice

Kuklová

Danč

19

Litoměřice

Nováková

Wundravitz

20

DRK Dippoldiswalde 1

Horres

Becker

21

Lovosice

Šulcová

Dianiška

22

Louny

Pidrman

Pém

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky