Nejlepší posádky - Rallye Ostrov

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nejlepší posádky

 

Ročník 2014

1. místo - posádka   - Velký Šenov                 - Jana Hozáková, Pavel Chamrád - kvalifikováni na Rallye Rejvíz 2015
2. místo - posádka     - Rumburk                        - Jaroslav Švorc, Miloslav Adámek
3. místo - posádka     - Ústí nad Labem             - František Němec, Jindřich Kyznar


Ročník 2015

1. místo - posádka  - Žatec                               - Helena Hudáková, Milan Fryč - kvalifikováni na Rallye Rejvíz 2016
2. místo - posádka    - Louny                              - Jana Selčanová, Jaroslav Hašek
3. místo - posádka    - Ústí nad Labem               - Karolína Sigmundová, Michal Pokorný


Ročník 2016

1. místo - posádka  - Bílina                                - Petra Morávková, DiS., Daniel Písecký - kvalifikováni na Rallye Rejvíz 2017
2. místo - posádka    - Kadaň                               - Lenka Mejstříková, Jaroslav Blažek
3. místo - posádka    - Ústí nad Labem                - Bc. Jan Rovenský, Jindřich Šindelář


Ročník 2017

1. místo -
posádka   - Bílina                                - Petra Morávková, DiS., Daniel Písecký - kvalifikováni na Rallye Rejvíz 2018
2. místo - posádka    - Roudnice nad Labem        - Lenka Tylová, Zdeněk Řezáč
3. místo - posádka    - Rumburk                           - Tomáš Škovránek, Vladimír Zeman

Soutěž posádek SRN

1. místo - posádka   - DRK Dippoldiswalde 1    - Rene Horres, Maik Becker
2. místo - posádka    - DRK Dippoldiswalde 2       - Tomáš Šupej, Franz Pretzsch
3. místo - posádka    -
DRK Sebnitz                      - Eike Hirsch, Knut-Helge Schiffner

Pohár obce Tisá

1. místo - posádka   - Bílina                                 - Petra Morávková, DiS., Daniel Písecký
2. místo - posádka    - DRK Dippoldiswalde 1       - Rene Horres, Maik Becker
3. místo - posádka    - Děčín                                 - Vít Štrougal, Pavel Radoměrský

3. místo - posádka    - Most                                   - Jan Grygar, Přemysl Černý


Ročník 2018


1. místo - posádka   - DRK Sebnitz                     - Weber Christoph, Ringel Thomas
2. místo - posádka    - DRK BWK                         - Schreier Rico, Franke Robert
3. místo - posádka    - DRK Dippoldiswalde         - Rauthe Martin, Bauersachs Maik
4. místo - posádka  - Louny                               - Burianová Dominika, Macke Lukáš - kvalifikováni na Rallye Rejvíz 2019

Soutěž posádek SRN

1. místo - posádka   - DRK Sebnitz                    - Weber Christoph, Ringel Thomas
2. místo - posádka    - DRK BWK                         - Schreier Rico, Franke Robert
3. místo - posádka    - DRK Dippoldiswalde         - Rauthe Martin, Bauersachs Maik

Pohár obce Tisá

1. místo - posádka   - Teplice                             - Ducháček Milan, Fišer Jakub
2. místo - posádka    - DRK BWK                        - Schreier Rico, Franke Robert
3. místo - posádka    - Chomutov                         -
Havlíková Renata, Stránský Pavel

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky